Clasament general

Clasament generalBeltLeague 2018*pentru o vizualizare mai buna click dreapta si salvati imaginea pe dispozitivul dvs

 

1) meciuri luptate
2) meciuri castigate prin finalizari
3) puncte castigate
Adulti Avansati -76   Pct 1) 2) 3)
Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti 41      
Daniel Nedelcu Absoluto Bucuresti 28      
Boris Iliev GFTeam 21      
           
Adulti Avansati+76          
Horatiu Balint Absoluto Bucuresti 42      
Vlad Darie Absoluto Bucuresti 32      
Stan Marius Alex Absoluto Bucuresti 28      
Bradiceanu Sebastian Absoluto Bucuresti 19      
Alexander Alexandrov Bruno Bastos Varna 18      
Stiliyan Georgiev Levski Sofia 99 18      
Ion Alexandru Florin RioGrappling Club 18      
           
Adulti Intermediari-76          
Bragagiu Mircea Burlacu BJJ 39      
Ungureanu Bogdan Absoluto Bucuresti 32      
Ghinea Romeo Vipguard 29      
Draghici Daniel Atos JJ 29      
Susnea Gabriel Root System Bv 29      
Lucasu Eugen Wolverine Chisinau 28      
Pruteanu Ionut Absoluto Bacau 24      
           
Adulti Intermediari+76          
Lita Daniel Daos 42      
Andrei Robert George Absoluto Bucuresti 29      
Oleg Boicenko Root System Bv 29      
Daniel Popa Agon 27      
Popa Tiberiu Absoluto Iasi 24      
Ceban Dumitru Wolverine Chisinau 23      
           
Adulti Incepatori-76          
Mircea Anca Florin Absoluto Bucuresti 36      
Breaz Razvan Absoluto Iasi 29      
Velenciuk Pavel Wolverine Chisinau 29      
Spac Marius Agon 28      
Filip Alexandru Absoluto Bucuresti 27      
Galanton Robert Absoluto Iasi 27      
Capatana Robert Evolution Gym Valcea 26      
Demeanic Ion Absoluto Iasi 26      
           
Adulti Incepatori+76          
Lazar Dragos Vipguard 35      
Marusciac Denis Wolverine Chisinau 35      
Istrati Robert Vipguard 33      
Ciorba Leonid Wolverine Chisinau 27      
Vlad Teodorescu RioGrappling Club 26      
Preda Cornel Absoluto Bucuresti 25      
           
Juvenili -18ani   Pct 1) 2) 3)
Ilie Vlad Vipguard 30 6 6  
Corcimari Stanislav Burlacu Bjj 30 5 1 7
Alexandr Babii A Force Moldova 30 4 2 16
Ceban Dumitru Jr Wolverine Chisinau 30 2 2  
Bulboaca Angel Vipguard 29 3 2  
Rusu Marius Vipguard 29 3 2  
Casian Robu Absoluto Pitesti 29 2 1  
Moldovan Daniil Aforce Moldova 28 5 3 6
Gugulici Radu Evolution Gym Valcea 28 3 2 18
Garbuzov Vladimir Wolverine Chisinau 28 5 1 5
Damian David Absoluto Braila 28 2 1  
Ranceanu Razvan STDK Barlad 28 3 1  
Toader Florin Absoluto Braila 28 3    
Gugulici Robert Evolution Gym Valcea 27 3 1  
Barb Alin Absoluto Piatra Neamt 27 4 2  
Ghetu Costin Daos 27 3 1  

 

Master Incepatori   Pct 1) 2) 3)
Florea Dumitru Wolverine Chisinau 42      
Mircea Anca Florin Absoluto Bucuresti 31      
Stefan Pasat Flow BJJ 29      
Oprisan Dragos Absoluto Bucuresti 29      
           
Master Intermediari          
Oleg Boicenko Root System Bv 31      
Nagy Zsolt Atos JJ 29      
Susnea Gabriel Root System Bv 28      
Racaru Puiu Agon 28      
Sabau Gheorghe Root System Bv 27      
Dragos Manescu Absoluto bucuresti 26      
Ion Grigore Agon 21      
Mihai Vatafu RioGrapling Club 21      
           
Master Avansati          
Stan Marius Alex Absoluto Bucuresti 41      
Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti 29      
Rufus Spliller TCA Deva 21      
           
Adult Fete Incepatoare          
Guta Maria Absoluto Bucuresti 39      
Manolache Nicoleta Vipguard 34      
Ciucanu Ana Dracones Fight 33      
           
Adult Fete Intermediare          
Gliga Paula Doinita The Expendables Voiniceni 15      
Mila Savova Bruno Bastos Varna 15      
Ilie Andreea Vipguard 15      
Voicu Stefana Absoluto Iasi 14      
Popa Claudia Behring JiuJitsu Romania 14      
Luiza Turcu Vipguard 14      
           
Fete Juvenili -18ani          
Neagu Alexandra Show Time 30 3 3  
Turcu Luiza Vipguard Tecuci / Absoluto 29 2 1  
Marinescu Miruna STDK Barlad 28 3 1  
Ileana Maria Rio Graplling Club 28 4   21
Alecu Andreea Absoluto Buc 28 3 1  
Ene Alexandra Rio Graplling Club 27 2    
Chiscaru Adriana STDK Barlad 27 2    
           
Fete 5-8ani          
Bordea Narcisa Absoluto Br 30 3 3  
Moldoveanu Ioana RootSystem Bv 29 4 2 6
Ioan Daria Absoluto Br 29 3 1 15
           
Fete -11 ani          
Tibuleac Alexandrea Titans 30 3 3  
Ursa Maria STDK 29 3 2  
Bordea Larisa Absoluto Braila 28 3 1  
Lupu Anastasua Kentai Dojo 27 3    
Popescu Larisa Absoluto Ploiesti 27 3    
           
Fete -14ani          
Grosu Ramona Absoluto Braila 30 3 3  
Damian Ioana Vipguard 30 3 2 6
Brinzei Alicia Absoluto Ploiesti 28 2   13
Stoica Antonia Absoluto Ploiesti 28 4 1 14
Rosu Patrisia Kentai Dojo 28 2    
Popa Denisa Vipguard 28 2    
Brinzei Aliia Absoluto Ploiesti 28 2   13
           
Baieti -8ani   Pct 1) 2) 3)
Mirosnic Alexandru A Force Moldova 30 4 4  
Buduroi Rares Root System Brasov / Absoluto 30 4   38
Luca Vlad Academia Abs 30 4   29
Lefter Sebastian On Top Moldova 30 3 3  
Minculescu Victor Absoluto Bucuresti 29 3 1 2
Furfurica Alexandru Absoluto Br 29 4 2  
Taus Alexandru Absoluto Bv 29 4   6
Roman Raul Titans 29 4 1 18
Ursu David Stdk 28 3 2 3
Zalinski Andrei Root System Brasov / Absoluto 28 3 1  
Torcescu Radu Stdk 28 3   11
Stancescu Matia Stdk 27 3    
Stancescu iustin Stdk 27 2    
Olteanu Darius Absoluto Br 27 3 1  
           
Baieti -11ani          
Burduja David On Top Moldova 30 5 5 0
Petrea Edwin Absoluto Ploiesti 30 4 4  
Andrei Rusu Daos 30 4 3 6
Ghinea Angelo Vipguard Tecuci / Absoluto 30 4 3 5
CHIRIC DRAGOS Kentai Dojo Barlad 30 4 1 19
Fieraru Vlad Atos Romania 30 4   35
Eftimie Vlad Academia de Campioni Absoluto 30 3 1 21
Olaru Andrei Academia de Campioni Absoluto 29 5 0 18
Damian Daniel Vipguard Tecuci / Absoluto 29 3 2  
Paun Madalin Absoluto Ploiesti 29 3 2  
SPIRIDON FEDERICO Kentai Dojo Barlad 29 3 2  
BRIE MATEI Brazilian Power Team Cluj 29 3 1 22
Radu Paul Absoluto Ploiesti 29 3 1  
Codruta Timur Fed JiuJitsu Moldova 28 4 1  
Stan Iulian Absoluto Br 28 4 1 2
Mosneanu Sebastian Absoluto Ploiesti 28 4   8
JANTEA SEBASTIAN Shi Tei Do Ko Barlad / Absoluto 28 3 2 0
Natenzon Vlad On Top Moldova 28 3 1  
Bigiu Matei Root System Brasov / Absoluto 28 2 1  
STAN IULIAN Absoluto Braila 28 2    
Niculcea Nichita On Top Moldova 27 4 2 0
Croitoru Alexandru Vipguard Tecuci / Absoluto 27 3 1  
Velic Andy Stdk 27 3    
Fabritzio Puscasu Daos 27 2 1  
Braescu Andrei Academia Abs 27 2    
           
Baieti-14ani          
Artene Vlad Show Time 30 4 4  
Andrei Rusu Daos 30 4 3 6
Racovita Eugen Burlacu BJJ Moldova / Absoluto 30 4 3 5
PADURE FLORIN Shi Tei Do Ko Barlad / Absoluto 30 4 3  
SCURTU PAUL Absoluto Braila 30 3 3  
DURA COSMIN Brazilian Power Team Cluj 30 3 3  
Gavrila Rares Absoluto Br 30 3 2 2
Popa George Stdk 30 3 1 31
Safta Paul BPT 30 2 2  
Gavrila Iulian Daos 30 2   13
Motriuc Daniel Vipguard 29 4 3 2
Poenaru Alexandru Vipguard 29 4 2 9
Plugaru Cristian A force 29 4 2 8
Verdeș Dumitru Fed JiuJitsu Moldova 29 4 1 9
Diea Alberto Titans 29 4   19
Ciobanu Andrei Stdk 29 4   20
Vadan Darius BPT 29 3 2  
Starodubtev Maxim On top 29 3 2  
Gheorghe Ionut BPT 29 3 1 7
Dumitrascu Raul Kentai 29 2   1
Jantea Bogdan Stdk 28 4 2 5
Sergentu Daniel On Top Moldova 28 4 1 15
Stoian Antonio Vipguard 28 3 2  
Chiric Laurentiu Kentai 28 3 1 7
Carabet Maxim Fed JiuJitsu Moldova 28 3 1  
Ionita Andrei Academia Abs 27 4   2
Ferrydun Hadji Dai Absoluto Bv 27 3 1  
Stefanuca Cosmin Absoluto Br 27 2   5
Cusnir Sarghei A force 27 2   2