Rezultate complete Cupa Vipguard – Belt League Tecuci

Pe 7 mai a avut loc etapa a 2-a a circuitului Belt League – “Cupa Vipguard Tecuci” – competitie organizata de Asociatia Pro BJJ si Clubul Sportiv Vipguard, prin Presedintele Luis Turcu. A fost competitia de BJJ cu cel mai mare numar de participanti din istoria tarii noastre, cu peste 320 de sportivi! Rezultate complete:

ADULTI INCEPATORI, MASCULIN
NUME/PRENUME CLUB

64 KG

1 BOSTIOG TEODOR VIPG
2 BERCHI MARIAN DAOS
3 CALINICA ALEXANDRU ABS IASI
3 NEATA CLAUDIU MVT

70 KG

1 SUSNEA GABRIEL ABS BV
2 STOICA SILVIU ABS PLO
3 VASILE MIRCEA PAUL AGON
3 BOGDAN UNGUREANU ABS BUC

76 KG

1 SIHAMADOV SAMILI DAOS
2 NEGRU LAURENTIU ABS BR
3 BRAGAGIU MIRCEA BURLACU BJJ
3 CIOMPEC MIHAI AGON

82.3 KG

1 MIRCEA TUDOR ADAM ABS BUC
2 BOGDAN GHEORGHE AGON
3 VANTU OVIDIU ABS CTA
3 BUIBAR GABRIEL DAOS

88.3 KG

1 VLADESCU ALEXANDRU ABS PLO
2 BORTAN IULIAN RGCLUB
3 SABAU GHEORGHE ABS BV
3 CORDAS MARIUS DAOS

94.3 KG

1 IORDAN SILVIU ABS BUC
2 MATEI ALEXANDRU ABS BUC
3 BUNEA DANIEL DAOS
3 MARIN SILVIU JU SAN

100.5 KG

1 LITA DANIEL DAOS
2 MARUSCIAC DENIS WOLVERINE CHISINAU
3 PORCA ALIN ABS BV
3 VLAD DARIE ABS BUC

PLUS 100 KG

1 GRIGORE ION AGON
2 RADU RAZVAN ABS BUC
3 PILAT OVIDIU DAOS

ADULTI INTERMEDIARI, MASCULIN

NUME/PRENUME CLUB

64 KG

1 GHINEA ROMEO VIPG
2 PREDICA CATALIN AGON
3 HANTU GEORGE JU SAN

70 KG

1 SEBASTIAN SOLOMON ABS BUC
2 JIMBOREAN OVIDIU BPT
3 GRIGORE ALIN AGON
3 ALA EL DIN SAYALA SCORPIONS

76 KG

1 PAULETTI ROLAND BPT
2 GOLBAN LUCIAN DAOS
3 GOGALNICEANU STEFAN ABS IASI
3 IONAS IONUT JU SAN

82.3 KG

1 MURATOV DANILA WOLVERINE
2 MOCANU ALEXANDRU AGON
3 MATEI CONSTANTIN ABS BAC
3 PRANGATE GOERGE VIPG

88.3 KG

1 PRODAN SERGHEI WOLVERINE
2 MIHAI VASILIAD ABS BUC
3 STERIAN DANIEL VIPG
3 CANTONERU MARIUS ABS BUC

94.3 KG

1 CLAUDIU BORDEI DAOS
2 JIANU MIHAI ABS BUC
3 JURAVLE LUCIAN AGON
3 BEN SALAH OUSSAMA SCORPIONS IASI

PLUS 100.5 KG

MIHAI COSMIN ABS BUC
GAVRILA ALEXANDRU ABS BV
MUSTATA TUDOR DAOS
ADULTI AVANSATI, MASCULIN

NUME/PRENUME CLUB

64 KG

1 NEGRU GHEORGHE DAOS
2 STANESCU EUGEN ABS BUC

76 KG

1 MUSCALU ANDREI ABS BUC
2 IORGA CRISTIAN AGON

82.3 KG

1 LUPU ION VIPG
2 STAN MARIUS ABS BUC
3 CONSTANTIN ALEXANDRU ABS BV

88.3 KG

1 HORATIU BALINT ABS BUC
2 BIRLEA ALEXANDRU BULRACU BJJ
MASTER INCEPATOR , MASCULIN

NUME PRENUME CLUB

70 KG

1 STOICA SILVIU ABS PLO
2 SUSNEA GABRIEL ABS BV

76 KG

1 PUIU RACARU AGON

82.3 KG

1 MANOLE TUDOR ABS BUC
2 FICIU CIPRIAN DAOS

88.3 KG

1 TUDORA GABRIEL ABS IASI
2 CORDAS MARIUS DAOS
3 ULIANOV GABRIEL ABS CTA
3 SOHAN SILVIU ABS PLO

100.5 KG

1 MIHAILA BOGDAN DAOS
2 VLAD DARIE ABS BUC
3 PORCA ALIN ABS BV
3 CIOLAC IONUT DAOS

PLUS 100 KG

1 ION GRIGORE AGON
2 LICA GABRIEL ABS BUC
3 PILAT OVIDIU DAOS
MASTER INTERMEDIAR , MASCULIN

NUME PRENUME CLUB

82.3 KG

1 STAN MARIUS ABS BUC
2 MATEI CONSTANTIN ABS BAC
3 GATLAN PETRE RGCLUB
3 STERIAN DANIEL VIPG

88.3 KG

PRANGATE GEORGE VIPG
BURZ NICOLAE ABS BV

ADULTE INCEPATOARE , FEMININ

NUME PRENUME CLUB

57 KG

1 DINESCU RALUCA AGON
2 STERIAN SILVIA VIPG
3 ILIE ANDREEA VIPG

65 KG

1 DINESCU ROXANA AGON
2 CRISTEA ALINA ABS BUC
Open ADULTI INCEPATORI, MASCULIN
NUME/PRENUME CLUB

minus 76 KG

1 SIHAMADOV SAMILI DAOS
2 SUSNEA GABREIL ABS BV
3 GRIGORE CRISTI ABS BUC
3 CARNARU MARIUS AGON

Open ADULTI INCEPATORI, MASCULIN

plus 76 kg

1 LITA DANIEL DAOS
2 ION GRIGORE AGON
3 BUNEA DANIEL DAOS
3 DARIE VLAD ABS BUC

OPEN ADULTI INTERMEDIARI, MASCULIN

NUME/PRENUME CLUB
minus 76 kg

1 SEBASTIAN SOLOMON ABS BUC
2 GOLBAN LUCIAN DAOS

plus 76 KG

1 BORDEI CALUDIU DAOS
2 MIHAI COSMIN ABS BUC
3 MILEA ROGER ABS BUC
3 CANTONERU MARIUS ABS BUC

OPEN ADULTI AVANSATI, MASCULIN

NUME/PRENUME CLUB

minus 76 KG

1 MUSCALU ANDREI ABS BUC
2 STANESCU EUGEN ABS BUC

plus 76 KG

1 HORATIU BALIN ABS BUC
2 TONU MARIN WOLVERINE CHISINAU
3 MURATOV DANILA WOLVERINE CHISINAU
3 STAN MARIUS ABS BUC

OPEN MASTER INCEPATOR , MASCULIN-ABSOLUT

NUME PRENUME CLUB

PLUS 100 KG

1 ION GRIGORE AGON
2 DARIE VLAD ABS BUC
3 ULIANOV GABRILE ABS CTA

OPEN MASTER INTERMEDIAR , MASCULIN ABSOLUT

NUME PRENUME CLUB

1 STAN MARIUS ABS BUC
2 GODUN MIHAI ABS IASI
3 ROGER MILEA ABS BUC

OPEN JUVENILI , MASCULIN-ABSOLUT

NUME PRENUME CLUB

1 STAN ALIN DAOS
2 LAZAR LAURENTIU VIPG
3 BERCHI EMANUEL DAOS

SUPERFIGHT NO GI-IBJJF RULES
TIME: 5 ‘

1 GHINEA ROMEO VS CUJBA GEORGE WIN: GHINEA
VIPG CORIGYM

2 ACHITEI NICUSOR VS SUSENA GABRIEL WIN: ACHITEI
VIPG ABS BV

3 MUSCALU ANDREI VS PRANGATE GEORGE WIN: MUSCALU
ABS BUC VIPG

4 CERNAT MARGARIT VS ALAA EL DIN SAYALA WIN: CERNAT
AGON SCORPIONS

5 IORGA CRISTIAN VS BROSTIC IONUT WIN : IORGA
AGON TITANS

6 LAZAR LAURENTIU VS DINU CRISTIAN WIN: DINU
VIPG ABS BUC

7 LUPU ION VS CONSTANTIN ALEXANDRU WIN: LUPU
VIPG ABS BV

8 GAVRILA ALEXANDRU VS BEN SALAH OUSSAMA WIN:GAVRILA
ABS BV SCORPIONS

9 SOLOMON SEBASTIAN VS SPAC MARIUS WIN:SOLOMON
ABS BUC EM BLUTO TULCEA

10 ROTARU LASCAR VS IORGA CRISTI WIN: ROTARU
SCORPIONS AGON

11 GHINEA ROMEO VS ANGHEL PETRICA WIN: GHINEA
VIPG EM BLUTO TULCEA

12 STERIAN DANIEL VS STANESCU EMANUEL WIN:STANESCU
VIPG ABS CTA

13 HORATIU BALINT VS BIRLEA ALEXANDRU WIN :BALINT
ABS BUC BURLACU BJJ