Tecuci

Age category Level Weight Name Club/ Academy Loc Pct Meciuri Finalizari Pct meciuri
                   
5-8ani fete                  
                   
8 incepator 26 Ion Daria Absoluto Br 1 15 2 1 15
8 incepator 25 Moraru Klaudya Kentai 2 14 2   10
8 incepator 25 Amelia Bobrova A force 3 13 1   2
7 incepator 28 Capraru Iasmina Titans 3 13 1    
                   
8 incepator 32 Bordea Narcisa Absoluto Br 1 15 1 1  
7 incepator 33 Bruma Aiana Titans 2 14 1    
                   
                   
                   
                   
9-11ani fete                  
                   
8 incepator 34 Ioana Moldoveanu Absoluto Bv 1 15 2 1 6
9 incepator 32 Kallo Daniela BPT 2 14 2   8
9 incepator 30 Tanu Iulia Vipguard 3 13 2    
                   
10 incepator 33 Papuc Andreea Titans 1 15 1 1  
11 incepator 27 Peiu Antonia Absoluto Ploiesti 2 14 1    
                   
10 incepator 34 Tibuleac Alexandra Titans 1 15 1 1  
10 incepator 36 Bordea Larisa Absoluto Br 2 14 1    
                   
8 incepator 38 Porumb Diana BPT 1 15 2   24
8 incepator 39 Sarca Alexia BPT 2 14 2 1 8
8 incepator 40 Soare Alexandra Vipguard 3 13 1    
9 intermediar 40 Sirbu Anastasia Vipguard 3 13 1    
                   
11 incepator 45 Ursu Maria Elena Stdk 1 15 1 1  
10 incepator 47 Lupu Anastasia Kentai 2 14 1    
                   
11 intermediar 38 Dumitru Iulia Titans 1 15 1 1  
11 intermediar 39 Popescu Larisa Absoluto Ploiesti 2 14 1    
                   
12-14ani fete                  
                   
12 incepator 35 Boghiu Adriana Titans 1 15 2 1 7
13 incepator 41 Stoian Nicoleta Titans 2 14 2 1 5
                   
12 incepator 46 Brinzei Alicia Absoluto Ploiesti 1 15 1   13
12 incepator 41 Morea Stefania Kentai 2 14 1   3
                   
13 incepator 52 Damian Ioana Vipguard 1 15 2 2  
13 incepator 50 Ghetu Alexia Daos 2 14 2 1  
13 incepator 54 Buganu Cristina Kentai 3 13 1    
      Moise Carla Roots System Brasov 3 13 1    
                   
12 Beginner 60 Puscas Alexandra BPT 1 15 2 2  
13 Beginner 62 Toma Laura Titans 2 14 2 1  
12 Beginner 61 Ratiu Teodora BPT 3 13 1    
12 Beginner 59 Giurgiu Iulia BPT 3 13 1    
                   
                   
                   
                   
12 Interm 31 Grosu Ramona Absoluto Br 1 15 2 2  
13 Interm 40 Stoica Antonia Abs Ploiesti 2 14 2 1  
10 Interm 36 Bordea Larisa Absoluto Br 3 13 2    
                   
13 intermediar 49 Popa Denisa Vipguard 1 15 1 1  
13 intermediar 48 Rosu Patrisia Kentai 2 14 1    
                   
15-18ani fete                  
                   
juvenile incepator 54 Pisau Mihaela Absoluto Br 1 15 2   6
juvenile incepator 58 Ileana Maria Rio Gr 2 14 2   16
juvenile incepator 50 Baciu Georgiana Absoluto Buc 3 13 2    
                   
juvenile incepator 58 Codreanu Geanina Vipguard 1 15 1   4
juvenile incepator 64 Chiscaru Adriana Stdk 2 14 1    
                   
juvenile intermediar 75 Manolache Nicoleta Vipguard 1 15 1 1  
juvenile incepator 90 Ene Alexandra Rio Gr 2 14 1    
                   
juvenile Intermediar 61 Neagu Alexandra Show Time 1 15 1 1  
juvenile Intermediar 57 Alecu Andreea Absoluto Buc 2 14 1    
                   
juvenile Advanced 60 Marinescu Miruna Shi Tei Do Ko Barlad 1 15 1 1  
juvenile Advanced 50 Turcu Luiza Vipguard 2 14 1    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
5-8ani baieti                  
                   
5 interm 21 Gheghici Mihai Titans 1 15 1 1  
6 incepator 21 Beldiman Rares Academia Abs 2 14 1    
                   
7 incepator 19 Buduroi Rares Absoluto Bv 1 15 2   20
6 incepator 16 Morea Darius Kentai 2 14 2   10
6 incepator 17 Bujor Leonid Kentai 3 13 2    
                   
5 incepator 26 Rascanu Nicolas Titans 1 15 2   8
6 incepator 23 Filip Chirilovici A-force 2 14 2   2
6 incepator 27 Tecar Mihai Absoluto Bv 3 13 2    
                   
6 incepator 24 Lefter Sebastian On top 1 15 2 2  
6 incepator 25 Nichita Onofrei A-force 2 14 2 1  
7 incepator 25 Custura Cristi Daos 3 13 1    
7 incepator 24 Olaru Cosmin Stdk 3 13 1    
                   
7 incepator 23 Enache Mihai Daos 1 15 1 1  
6 incepator 23 Stancescu Matia Stdk 2 14 1    
                   
9 incepator 22 Maxim Nemirovskii A force 1 15 2   14
8 incepator 25 Vilsan Alexandru Daos 2 14 2   3
8 incepator 26 Tender David Absoluto Br 3 13 1    
8 incepator 25 Cireasa Mihnea Absoluto Br 3 13 1    
                   
7 incepator 27 Alexandru Mirosnic A force 1 15 2 2  
8 incepator 23 Boghiu Narcis Titans 2 14 2   10
8 incepator 23 Morea Ionut Kentai 3 13 1    
8 incepator 23 Radu Iulian Absoluto Br 3 13 1    
                   
8 incepator 28 Taus Alexandru Absoluto Bv 1 15 2   4
8 incepator 30 Serebrenicov Chiril A force 2 14 2   7
8 incepator 31 Morogan Cristian Absoluto Br 3 13 2   2
                   
7 incepator 37 Jipa Erik Gabriel Daos 1 15 1   22
6 incepator 37 Musat Aris Daos 2 14 1   9
                   
8 incepator 42 Luca Vlad Academia Abs 1 15 2   17
8 incepator 45 Ursu David Stdk 2 14 2 1 4
8 incepator 44 Stancescu iustin Stdk 3 13 2    
                   
8 intermediar 26 Furfurica Alexandru Absoluto Br 1 15 2 1  
8 intermediar 26 Olteanu Darius Absoluto Br 2 14 2 1  
7 intermediar 26 Draghici Sasha Academia Absoluto 3 13 2    
                   
                   
8 intermediar 24 Torcescu Radu Stdk 1 15 2   11
8 intermediar 19 Roman Raul Titans 2 14 2   10
8 intermediar 23 Bangrazi Gabriel Kentai 3 13 2   2
                   
8 Interm 28 Minculescu Victor Academia Abs 1 15 1   2
8 Interm 28 Draghici Sasha Academia Abs 2 14 1    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
9-11ani baieti                  
                   
9 incepator 30 Danila Chirilovici A force 1 15 2 2  
9 incepator 30 Bour Stefan Kentai 2 14 2    
8 incepator 30 Iordache Matei Academia Abs 3 13 2    
                   
10 incepator 35 Olaru Andrei Academia Abs 1 15 2   5
10 incepator 32 Taus Cristian Absoluto Bv 2 14 2   4
9 incepator 33 Dragnea Alexandru Absoluto Ploiesti 3 13 2   3
                   
9 incepator 34 Jantea Sebastian Stdk 1 15 2 2  
8 incepator 36 Selinceanu Samuel BPT 2 14 2   9
9 incepator 32 Lemnaru Denis Kentai 3 13 2   4
                   
10 incepator 32 Damian Daniel Vipguard 1 15 1 1  
10 incepator 27 Velic Andy Stdk 2 14 1    
                   
11 incepator 49 Paun Madalin Absoluto Ploiesti 1 15 2 2  
11 incepator 46 Ratiu Andrei BPT 2 14 2   4
10 incepator 43 Rusu Andrei Stdk 3 13 2    
                   
9 incepator 34 Timur Cotruta Aforce 1 15 2 1  
10 incepator 35 Buescu Teodor Absoluto Br 2 14 2   7
10 incepator 37 Voivitca Dragos Kentai 3 13 2   6
                   
                   
9 intermediar 30 Mateo Granciuc A force 1 15 2 1  
8 intermediar 30 Neacsu Cristian Daos 2 14 2    
9 intermediar 28 Gheorghe David Abs Ploiesti 3 13 1    
9 intermediar 28 Tamas Andreas Gethika 3 13 1    
                   
10 Intermediar 27 Chiric Dragos Kentai 1 15 2   10
10 intermediar 28 Mosneanu Sebastian Absoluto Ploiesti 2 14 2    
9 intermediar 31 Andrei Palamarciuc A force 3 13 2    
                   
9 intermediar 30 Petrea Edwin Absoluto Ploiesti 1 15 1 2  
9 intermediar 32 Pop Alexandru Atos 2 14      
10 intermediar 33 Puscasu Fabritzio Titans 3 13      
9 intermediar 31 Teodorescu Alexandru Absoluto Braila 3 13      
                   
9 Intermediar 32 Burduja David On top 1 15 2 2  
9 Intermediar 29 Gavrila Eduard Gethika 2 14 2   4
8 intermediar 29 Manea George Vipguard 3 13 2   2
                   
10 intermediar 41 Ghinea Angelo Vipguard 1 15 2 1 5
9 intermediar 40 Muresan Mario BPT 2 14 2   6
10 intermediar 39 Bigiu Matei Absoluto Bv 3 13 1    
9 intermediar 38 Chirica Robert Academia Absoluto 3 13 1    
                   
10 intermediar 41 Brie Matei BPT 1 15 1   22
11 intermediar 45 Natenzon Vlad On top 2 14 1    
                   
10 intermediar 36 Fieraru Vlad Atos 1 15 2   13
10 intermediar 34 Mecinaru David On top 2 14 2 1  
10 intermediar 36 Niculcea Nichita On top 3 13 1    
10 intermediar 36 Munteanu Sebastian Gethika 3 13 1    
                   
9 avansat 33 Chiril Rudic A force(av) 1 15 2 2  
10 intermediar 40 Ghinea Angelo Vipguard 2 14 2 1  
9 avansat 37 Alexei Cudacov A force(av) 3 13 2    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
12-14ani baieti                  
                   
12 incepator 30 Mocanu Denis Titans 1 15 2 2  
12 incepator 33 Popa Andrei Kentai 2 14 2    
12 incepator 35 Preda Stefan Daos 3 13 2    
                   
11 incepator 33 Rusu Andrei Titans 1 15 1 1  
12 incepator 32 Herteg Catalin BPT 2 14 1    
                   
13 incepator 38 Ursu Cristian Kentai 1 15 1   7
13 incepator 36 Tomita Emanuel Absoluto Bacau 2 14 1   2
                   
11 incepator 45 Balan Gabriel MMA Galati 1 15 2 2  
12 incepator 48 Cristian Crihalmean Absoluto Bv 2 14 2   7
11 incepator 50 Braescu Andrei Academia Abs 3 13 1    
11 incepator 46 Croitoru Alexandru Vipguard 3 13 1    
                   
13 incepator 50 Poenaru Alexandru Vipguard 1 15 2 2  
13 incepator 46 Damian Ciuperca A force 2 14 2   6
13 incepator 44 Andronache Antoni Kentai 3 13 1    
13 incepator 50 Stanciu Bogdan Daos 3 13 1    
                   
11 incepator 55 Lupu Claudiu Kentai 1 15 2 1 7
11 incepator 59 Spiridon Federico Kentai 2 14 2 1  
11 incepator 55 Felecan Nicolae BPT 3 13 1    
11 incepator 55 Pirvu Alexandru Abs Pitesti 3 13 1    
                   
14 incepator 63 Hirzob Vlaicu BPT 1 15 2 1 9
12 incepator 60 Codreanu Vlad Titans 2 14 2   9
13 incepator 64 Negrea Tudor Show Time 3 13 2    
                   
13 intermediar 68 Stoian Antonio Vipguard 1 15 2 2  
13 incepator 67 Buzamat Alexandru Stdk 2 14 2 1  
13 incepator 66 Dranga Flavius Stdk 3 13 2    
                   
14 incepator 80 Vadan Darius BPT 1 15 1 1  
13 incepator 72 Gherghe Ciprian Absoluto Bv 2 14 1    
                   
                   
12 Intermediar 32 Padure Florin Stdk 1 15 2 1  
12 Intermediar 33 Padure Cristian Stdk 2 14 2 1 14
12 Intermediar 31 Visan Damian Gethika 3 13 1    
11 intermediar 33 Popan David BPT 3 13 1    
                   
12 Intermediar 37 Starodubtev Maxim On top 1 15 1 1  
12 Intermediar 39 Cozma Daniel Vipguard 2 14 1    
                   
11 intermediar 33 Stan Iulian Absoluto Br 1 15 2 1 2
12 Intermediar 31 Sergentiu Daniel On top 2 14 2   15
11 Intermediar 30 Gologan Antonio Absoluto Ploiesti 3 13 2    
                   
13 intermediar 45 Eugen Racovita Burlacu BJJ 1 15 2 1 5
13 intermediar 43 Motriuc Daniel Vipguard 2 14 2 1 2
14 intermediar 42 Neagu Mihai Show Time 3 13 1    
    45 Alexandr Railean A Force Moldova 3 13 1    
                   
14 intermediar 44 Artene Vlad Show Time 1 15 2 2  
12 intermediar 43 Diea Alberto Titans 2 14 2   6
13 intermediar 43 Chiric Laurentiu Kentai 3 13 1    
13 intermediar 42 Cusnir Sarghei A force 3 13 1   2
                   
14 intermediar 47 Ciobanu Andrei Stdk 1 15 2   6
13 intermediar 49 Ionita Andrei Academia Abs 2 14 2   2
13 intermediar 49 Turcu Stefan Absoluto Br 3 13 2   4
                   
12 intermediar 47 Gavrila Iulian Daos 1 15 1   9
11 intermediar 49 Radu Paul Absoluto Ploiesti 2 14 1    
12 intermediar 50 Nasibov Aihan A force desc        
                   
14 intermediar 60 Safta Paul BPT 1 15 1 1  
13 intermediar 56 Gheorghe Ionut BPT 2 14 1    
                   
13 intermediar 66 Dura Cosmin BPT 1 15 1 1  
14 intermediar 69 Dumitrascu Raul Kentai 2 14 1    
                   
11 avansat 30 Eftimie Vlad Academia Absoluto 1 15 1   5
13 avansat 32 Chis Lucian Stdk 2 14 1    
                   
13 avansati 45 Gavrila Rares Absoluto Br 1 15 1   2
14 avansati 44 Dumitru Verdes A force 2 14 1    
                   
13 avansati 43 Motriuc Daniel Vipguard 1 15 2 2  
12 avansati 41 Ferrydun Hadji Dai Absoluto Bv 2 14 2 1  
11 avansati 42 Minculescu Andrei Academia Abs 3 13 2    
                   
14 avansati 55 Scurtu Paul Absoluto Br 1 15 1 1  
14 avansati 56 Carabet Maxim A force 2 14 1    
                   
14 avansati 47 Plugaru Cristian A force 1 15 2 1 8
13 avansati 52 Dimitrii Topilin A force 2 14 2 1  
13 avansati 54 Jantea Bogdan Stdk 3 13 2   5
                   
14 avansati 65 Popa George Stdk 1 15 1   12
14 avansati 70 Stefanuca Cosmin Absoluto Br 2 14 1   5
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
15-18 baieti                  
                   
juvenile incepator 59 Troaca Vladut Evolution Gym 1 15 2 2  
juvenile incepator 61 Ghetu Costin Daos 2 14 2 1  
juvenile incepator 60 Bogean Eric Vipguard 3 13 1    
juvenile incepator 58 Manole Catalin STDK 3 13 1    
                   
juvenile incepator 64 Ilie Vlad Vipguard 1 15 3 3  
juvenile incepator 63 Gugulici Roberto Evolution Gym 2 14 2 1  
juvenile incepator 64 Gugulici Raducu Evolution Gym 3 13 1    
juvenile incepator 65 Nita Alexandru Vipguard 3 13 1    
juvenile incepator 62 Tirsi Angel Evolution Gym   10 1    
                   
juvenile incepator 69 Daniil Moldovean A force 1 15 3 2 6
juvenile incepator 70 Barb Alin Absoluto PN 2 14 2 1  
juvenile incepator 70 Costea Iulian Vipguard 3 13 1    
juvenile incepator 67 Cocerhan Alin MMA Galati 3 13 1    
juvenile incepator 70 Cercel Razvan Ionut Absoluto BUC   10 1    
                   
juvenile incepator 70 Devesleanu Stefan Absoluto Buc 1 15 2 1 17
juvenile incepator 79 Ranceanu Razvan Stdk 2 14 2 1  
juvenile incepator 74 Octavian Cristea Abs Pitesti 3 13 2    
                   
                   
juvenile intermediar 85 Ceban Jr.Dumitru Wolverine 1 15 1 1  
juvenile incepator 84 Chiriac Laurentiu MMA Galati 2 14 1    
                   
                   
juvenile incepator 90 Casian Robu Abs Pitesti 1 15 1 1  
juvenile incepator 90 Chiricuta Robert MMA Galati 2 14 1    
                   
juvenile intermediar 60 Rusu Marius Vipguard 1 15 2 2  
juvenile avansat 51 Toader Florin Absoluto Br 2 14 2    
juvenile Intermediar 58 Damian David Absoluto Br 3 13 1    
juvenile intermediar 58 Scorpan Anatol Burlacu BJJ 3 13 1    
                   
juvenile intermediar 72 Gradinaru Marius Absoluto Braila 1 15 1   6
juvenile intermediar 74 Chiriac Denis JU-San 2 14 1    
                   
                   
juvenile intermediar 69 Corcimari Stanislav Burlacu BJJ 1 15 2   4
juvenile intermediar 69 Garbuzov Vladimir Wolverine 2 14 2   2
juvenile intermediar 67 Nichita Sedih A force 3 13 1    
juvenile intermediar 64 Zugravu George Absoluto Br 3 13 1    
                   
juvenile Advanced 70 Alexandr Babii A Force Moldova 1 15 2   16
juvenile Advanced 70 Rares Vasile Absoluto Braila 2 14 2   10
juvenile Advanced 70 Corcimari Stanislav Burlacu BJJ 3 3 2    
                   
juvenile incepator 50 Codreanu Eduard Vipguard 1 15 2 1  
juvenile incepator 50 Pisau Daniel Absoluto Br 2 14 2   11
juvenile incepator 46 Grajdeanu Robert Kentai 3 13 2    
                   
juvenile incepator 56 Dorin Ceban A force 1 15 2 2  
juvenile incepator 52 Bulboaca Angel Vipguard 2 14 2 1  
juvenile incepator 51 Singh Loveejeet MMA Galati 3 13 2    
                   
juvenile incepator 56 Nastase Elvis Stdk 1 15 1   13
juvenile incepator 58 Oprea Andrei Kentai 2 14 1    
                   
                   
juvenile intermediar 52 Asiminei Adrian Absoluti Br 1 15 2 2  
juvenile intermediar 55 Bulbuca Gellert BPT 2 14 2 1  
juvenile intermediar 55 Ghejan Bogdan Atos 3 13 2    
                   
                   
juvenile intermediar 67 Nichita Sedih A force 1 15 1 1  
juvenile intermediar 64 Bumbaru Andrei Absoluto Br 2 14 1    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Fete adult incep                  
                   
ad female Beginner 70 Guta Maria Ruxandra Abs Bucuresti 1 15      
ad female Beginner 70 Manolache Nicoleta Vipguard 2 14      
ad female Beginner 70 Oriana Pascal Stdk 3 13      
ad female Beginner 70 Ciucanu Ana Mihaela Dracones Dojo 3 13      
                   
  superfight   Manolache Nicoleta Vipguard 1        
      Iordache Teodora MMA Galati 2        
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
      Open fete Incepatoare            
                   
      Manolache Nicoleta Vipguard 1 6      
      Guta Maria Ruxandra Absoluto Bucuresti 2 5      
                   
                   
                   
                   
Fete adult intermediare                  
                   
ad female interm 53 Ilie Andreea Vipguard 1 15      
ad female interm 48.5 Luiza Turcu Vipguard 2 14      
ad female interm 53 Sterian Silvia Vipguard 3 13      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Masculin Adult Incepatori                  
                   
Adult Beginner 64 Breaz Razvan Absoluto Iasi 1 15      
Adult Beginner 64 Galanton Robert Absoluto Iasi 2 14      
Adult Beginner 64 CAPATANA ROBERT Evolution Gym Valcea 3 13      
Adult Beginner 64 Ilie Vlad Vipguard 3 13      
Adult Beginner 64 Ghetu Costin Daos   10      
Adult Beginner 64 Calinica Alexandru Absoluto Iasi   10      
Adult Beginner 64 Serban Gabriel MMA Galati   10      
Adult Beginner 64              
Adult Beginner 64              
                   
Adult Beginner 70 ROTARU IONUT Titans Barlad 1 15      
Adult Beginner 70 Spac Marius Agon Bucuresti 2 14      
Adult Beginner 70 POPA RAZVAN Evolution Gym Valcea 3 13      
Adult Beginner 70 Vrîncianu Leonard Agon Bucuresti 3 13      
Adult Beginner 70 Chiriac Denis JuSan Focsani   10      
Adult Beginner 70 Covasa Stefan Lions Piatra Neamt   10      
Adult Beginner 70 Vlad Mateescu Agon Bucuresti   10      
Adult Beginner 70 Garbuzov Vladimir Wolverine Chisinau   10      
Adult Beginner 70 Robert Antofe Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 70 Oprisan Dragos Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 70 Deveseleanu Ștefan Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 70 Oprisan Razvan Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 70 Luca Andrei MMA Galati   10      
Adult Beginner 70 Buftea Gabriel Absoluto Bacau   10      
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
Adult Beginner 70              
                   
Adult Beginner 76 Mircea Florin Anca Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Beginner 76 Velenciuk Pavel Wolverine Chisinau 2 14      
Adult Beginner 76 Demeanic Ion Absoluto Iasi 3 13      
Adult Beginner 76 Filip Florin-Alexandru Absoluto Bucuresti 3 13      
Adult Beginner 76 Petrache Alexandru Cristian Dracones Fight Club   10      
Adult Beginner 76 Tabirca Bogdan RioGrappling Club   10      
Adult Beginner 76 Oatu Bogdan Absoluto Iasi   10      
Adult Beginner 76 Pantelimon Silviu Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 76 Clenci Cristian Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 76 Cicanea Felix MMA Galati   10      
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
Adult Beginner 76              
                   
Adult Beginner 82 Balasescu Marc Claudiu Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Beginner 82 MIHAI ADI Titans Barlad 2 14      
Adult Beginner 82 Daniel Dragota RioGrappling Club 3 13      
Adult Beginner 82 Sayala Alaaedin Absoluto Iasi 3 13      
Adult Beginner 82 Budur Adrian Lions Piatra Neamt   10      
Adult Beginner 82 Dumitrascu Georgian-Andrei Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
Adult Beginner 82              
                   
Adult Beginner 88 Lazar Dragos Vipguard Tecuci 1 15   36  
Adult Beginner 88 GHINEA ALEXANDRU Evolution Gym Valcea 2 14   25  
Adult Beginner 88 Vlad Teodorescu RioGrappling Club 3 13   28  
Adult Beginner 88 Ciorba Lionid Wolverine Chisinau 3 13   29  
Adult Beginner 88 Marin Silviu JuSan Focsani   10      
Adult Beginner 88 Alexandru Timis Agon Bucuresti   10      
Adult Beginner 88 Plop Eugen Absoluto Bucuresti   10      
Adult Beginner 88 Bahna Viorel Absoluto Bacau   10      
Adult Beginner 88              
Adult Beginner 88              
                   
Adult Beginner 94 Preda Cornel Absoluto Bucuresti 1 15   26  
Adult Beginner 94 Florea Dumitru Wolverine Chisinau 2 14      
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
Adult Beginner 94              
                   
Adult Beginner 100 Marusciak Denis Wolverine Chisinau 1 15   34  
Adult Beginner 100 DUCA ROBERT Evolution Gym Valcea 2 14   25  
Adult Beginner 100 Silveanu Florian RioGrappling Club 3 13      
Adult Beginner 100              
Adult Beginner 100              
Adult Beginner 100              
                   
Adult Beginner plus100 Istrati Robert Vipguard Tecuci 1 15   34  
Adult Beginner plus100 Radu Remus RioGrappling Club 2 14   25  
Adult Beginner plus100 ZGRIPCEA VLAD Evolution Gym Valcea 3 13   24  
Adult Beginner plus100              
Adult Beginner plus100              
Adult Beginner plus100              
                   
      Open Adulti Incepatori-76            
      Mircea Florin Anca Absoluto Bucuresti 1 6      
      Velenciuk Pavel Wolverine Chisinau 2 5      
      Spac Marius Agon Bucuresti 3 4      
      Filip Florin-Alexandru Absoluto Bucuresti 3 4      
                   
      Open Adulti Incepatori+76            
      Marusciak Denis Wolverine Chisinau 1 6      
      Lazar Dragos Vipguard 2 5      
      Istrati Robert Vipguard 3 4      
                   
Masculin Adult Intermediar                  
                   
Adult Intermediate 57 DRAGHICI DANIEL Atos JiuJitsu 1 15      
Adult Intermediate 64 Pruteanu Ionut Absoluto Bacau 2 14      
Adult Intermediate 64 Alexandr Babii A Force Moldova 3 13      
Adult Intermediate 64 DUMITRU IULIAN Titans Barlad 3 13      
Adult Intermediate 64 Birladeanu Pavel Wolverine Chisinau nepr        
Adult Intermediate 64              
Adult Intermediate 64              
                   
Adult Intermediate 70 Ghinea Romeo Vipguard Tecuci 1 15      
Adult Intermediate 70 Ungureanu Bogdan Absoluto Bucuresti 2 14      
Adult Intermediate 70 CROITORU BOGDAN Absoluto Braila 3 13      
Adult Intermediate 70 Susnea Gabriel Roots System Brasov 3 13      
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
Adult Intermediate 70              
                   
Adult Intermediate 76 Bragagiu Mircea Burlacu Bjj 1 15      
Adult Intermediate 76 Luncasu Eugen Wolverine Chisinau 2 14      
Adult Intermediate 76 Lazar Laurentiu Vipguard Tecuci 3 13      
Adult Intermediate 76 Sihamadov Samili Daos 3 13      
Adult Intermediate 76 Popovici Paul Absoluto Iasi   10      
Adult Intermediate 76 Gheorghe Bogdan Agon Bucuresti   10      
Adult Intermediate 76 Tomoianu Catalin MMA Galati   10      
Adult Intermediate 76              
Adult Intermediate 76              
Adult Intermediate 76              
Adult Intermediate 76              
Adult Intermediate 76              
Adult Intermediate 76              
                   
Adult Intermediate 82 Andrei George Robert Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Intermediate 82 Atanasoaie Alexandru Absoluto Bucuresti 2 14      
Adult Intermediate 82 Tudora Gabi Absoluto Iasi 3 13      
Adult Intermediate 82 Ceban Dumitru Wolverine Chisinau 3 13      
Adult Intermediate 82 CORDAȘ MARIUS Titans Barlad   10      
Adult Intermediate 82              
Adult Intermediate 82              
Adult Intermediate 82              
Adult Intermediate 82              
Adult Intermediate 82              
                   
Adult Intermediate 88 Daniel Popa Agon Bucuresti 1 15      
Adult Intermediate 88 Iulian Bortan RioGrappling Club 2 14      
Adult Intermediate 88 Sabau Gheorghe Roots System Brasov 3 13      
Adult Intermediate 88              
Adult Intermediate 88              
Adult Intermediate 88              
Adult Intermediate 88              
Adult Intermediate 88              
                   
                   
Adult Intermediate 94 Oleg Boicenko Roots System Brasov   10      
Adult Intermediate 94              
Adult Intermediate 94              
                   
Adult Intermediate 100 Lita Daniel Daos 1 15      
Adult Intermediate 100 Popa Tiberiu Absoluto Iasi 2 14      
Adult Intermediate 100 Ivanov Vlad Burlacu Bjj 3 13      
Adult Intermediate 100              
                   
Adult Intermediate plus100              
Adult Intermediate plus100              
Adult Intermediate plus100              
Adult Intermediate plus100              
                   
                   
      Open Adult -76 Intermediari            
      Susnea Gabriel Roots System Brasov 1 6      
      Bragagiu Mircea Burlacu Bjj 2 5      
      Ghinea Romeo Vipguard 3 4      
      Luncasu Eugen Wolverine Chisinau 3 4      
                   
                   
      Open Adult +76 Intermediari            
      Lita Daniel Daos 1 6      
      Oleg Boicenko Roots System Brasov 2 5      
      Andrei George Robert Absoluto Bucuresti 3 4      
                   
                   
Masculin Adult Avansati                  
                   
Adult Advanced 64 Daniel Nedelcu Absoluto Bucuresti   10      
Adult Advanced 64              
Adult Advanced 64              
Adult Advanced 64              
                   
Adult Advanced 70 Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Advanced 70 Ghinea Romeo Vipguard 2 14      
Adult Advanced 70 BROSTIC IONUT Titans Barlad 3 13      
                   
Adult Advanced 76              
Adult Advanced 76              
Adult Advanced 76              
                   
Adult Advanced 82 Stan Marius Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Advanced 82 Sebastian Bradiceanu Absoluto Bucuresti 2 14      
Adult Advanced 82 Petre Gatlan RioGrappling Club 3 13      
Adult Advanced 82 Alexandru Mocanu Agon Bucuresti 3 13      
Adult Advanced 82 FEDIUC DRAGOS Atos JiuJitsu   10      
Adult Advanced 82 Plugaru Adrian A Force Moldova   10      
      VELIC DENIS GEORGE Shi Tei Do Ko Barlad   10      
      Duminica Stefan Agon Bucuresti   10      
                   
Adult Advanced 88 Balint Horatiu Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Advanced 88 Ion Alexandru Florin RioGrappling Club 2 14      
Adult Advanced 88              
Adult Advanced 88              
Adult Advanced 88              
Adult Advanced 88              
                   
Adult Advanced 94              
Adult Advanced 94              
Adult Advanced 94              
Adult Advanced 94              
                   
Adult Advanced 100 Ferbinte Maricel JuSan Focsani desq        
Adult Advanced 100              
Adult Advanced 100              
                   
Adult Advanced plus100 Cantoneru Marius Absoluto Bucuresti 1 15      
Adult Advanced plus100 Darie Vlad George Absoluto Bucuresti 2 14      
Adult Advanced plus100              
                   
                   
      Open Adult -76 Avansat            
      Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti 1 6      
      Daniel Nedelcu Absoluto Bucuresti 2 5      
                   
                   
      Open Adult +76 Avansat            
      Balint Horatiu Absoluto Bucuresti 1 6      
      Sebastian Bradiceanu Absoluto Bucuresti 2 5      
      Darie Vlad George Absoluto Bucuresti 3 4      
      Ion Alexandru Florin RioGrappling Club 3 4      
                   
Master1                  
                   
Master1 Beginner 70 Oprisan Dragos Absoluto Bucuresti 1 15      
Master1 Beginner 70 Robert Antofe Absoluto Bucuresti 2 14      
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
Master1 Beginner 70              
                   
Master1 Beginner 76 Mircea Florin Anca Absoluto Bucuresti   10      
Master1 Beginner 76              
Master1 Beginner 76              
Master1 Beginner 76              
Master1 Beginner 76              
Master1 Beginner 76              
Master1 Beginner 76              
                   
Master1 Beginner 82 Stefan Pasat FlowBjj 1 15      
Master1 Beginner 82 ANDREI VLAD Atos JiuJitsu 2 14      
Master1 Beginner 82 VELCIU VICTOR Atos JiuJitsu 3 13      
      Pascal Alexandru Absoluto Iasi 3 13      
                   
Master1 Beginner 88 PETRACHE REMUS Evolution Gym Valcea 1 15      
Master1 Beginner 88 Marin Silviu JuSan Focsani 2 14      
Master1 Beginner 88 Alexandru Timis Agon Bucuresti 3 13      
Master1 Beginner 88 Popescu Alexandru Absoluto Bucuresti 3 13      
Master1 Beginner 88 CIUTACU GHE CRISTIAN Evolution Gym Valcea   10      
Master1 Beginner 88              
Master1 Beginner 88              
                   
Master1 Beginner 94              
Master1 Beginner 94              
Master1 Beginner 94              
                   
Master1 Beginner 100 Florea Dumitru Wolverine Chisinau 1 15      
Master1 Beginner 100 Radu Laurentiu Lions Piatra Neamt 2 14      
Master1 Beginner 100              
Master1 Beginner 100              
Master1 Beginner 100              
Master1 Beginner 100              
                   
Master1 Beginner plus100              
                   
      Open Master1 Incepatori            
      Mircea Florin Anca Absoluto Bucuresti 1 6      
      Florea Dumitru Wolverine Chisinau 2 5      
      Robert Antofe Absoluto Bucuresti 3 4      
      Oprisan Dragos Absoluto Bucuresti 3 4      
                   
                   
Master1 Intermediate 70 Susnea Gabriel Roots System Brasov 1 10      
Master1 Intermediate 70              
Master1 Intermediate 70              
                   
Master1 Intermediate 76 Luncasu Eugen Wolverine Chisinau 1 15      
Master1 Intermediate 76 BODOC MIHAI Atos JiuJitsu 2 14      
Master1 Intermediate 76 MOLDOVEANU DANUT Shi Tei Do Ko Barlad 3 13      
Master1 Intermediate 76 Racaru Puiu Agon Bucuresti 3 13      
                   
Master1 Intermediate 82 CORDAȘ MARIUS Titans Barlad 1 15      
      Vladimir Trusevici A Force Moldova 2 14      
                   
Master1 Intermediate 88 NAGY ISTVAN ZSOLT Atos JiuJitsu 1 15      
Master1 Intermediate 88 Sabau Gheorghe Roots System Brasov 2 14      
Master1 Intermediate 88              
Master1 Intermediate 88              
Master1 Intermediate 88              
Master1 Intermediate 88              
                   
Master1 Intermediate 94 Oleg Boicenko Roots System Brasov   10      
                   
Master1 Intermediate 100              
                   
                   
Master1 Intermediate plus100              
                   
                   
      Open Master1 Interm            
      Oleg Boicenko Roots System Brasov 1 6      
      Susnea Gabriel Roots System Brasov 2 5      
      Luncasu Eugen Wolverine Chisinau 3 4      
      CORDAȘ MARIUS Titans Barlad 3 4      
                   
Master1 Advanced 64              
Master1 Advanced 64              
Master1 Advanced 64              
                   
Master1 Advanced 70 Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti   10      
Master1 Advanced 70              
Master1 Advanced 70              
                   
Master1 Advanced 76              
Master1 Advanced 76              
Master1 Advanced 76              
Master1 Advanced 76              
Master1 Advanced 76              
                   
Master1 Advanced 82 Stan Marius Absoluto Bucuresti 1 15      
Master1 Advanced 82 Petre Gatlan RioGrappling Club 2 14      
      Matei Constantin Absoluto Bacau 3 13      
                   
Master1 Advanced 88 Vivat Ion Wolverine Chisinau   10      
Master1 Advanced 88              
Master1 Advanced 88              
Master1 Advanced 88              
                   
Master1 Advanced 94 Ferbinte Maricel JuSan Focsani 1 15      
Master1 Advanced 94 MAZILU BOGDAN Shi Tei Do Ko Barlad 2 14      
                   
Master1 Advanced 100              
Master1 Advanced 100              
                   
Master1 Advanced plus100 Darie Vlad George Absoluto Bucuresti   10      
Master1 Advanced plus100              
                   
      Open Master1 Advanced            
      Solomon Sebastian Absoluto Bucuresti 1 6      
      Stan Marius Absoluto Bucuresti 2 5      
      Darie Vlad George Absoluto Bucuresti 3 4      
                   
Master2                  
                   
Master2 Beginner 70              
Master2 Beginner 70              
Master2 Beginner 64              
Master2 Beginner 70              
Master2 Beginner 70              
                   
Master2 Beginner 76 Filip Cristian Lions Piatra Neamt 1 15      
Master2 Beginner 76 Brustureanu Vasile Lions Piatra Neamt 2 14      
                   
Master2 Beginner 82              
Master2 Beginner 82              
                   
Master2 Beginner 88              
Master2 Beginner 88              
Master2 Beginner 88              
Master2 Beginner 88              
Master2 Beginner 88              
Master2 Beginner 88              
                   
Master2 Beginner 100 Nicolae Burz Roots System Brasov 1 15      
Master2 Beginner 100 Silveanu Florian RioGrappling Club 2 14      
                   
Master2 Beginner plus100 Pirvu Oleg Wolverine Chisinau 1 15      
Master2 Beginner plus100 Deleanu Anton Lions Piatra Neamt 2 14      
Master2 Beginner plus100              
Master2 Beginner plus100              
                   
      Open Master2 Incepatori            
      Silveanu Florian RioGrappling Club 1 6      
      Filip Cristian Lions Piatra Neamt 2 5      
                   
                   
Master2 Intermediate 70              
Master2 Intermediate 64              
                   
Master2 Intermediate 76 Racaru Puiu Agon Bucuresti   10      
Master2 Intermediate 76              
                   
Master2 Intermediate 88 Tudora Gabi Absoluto Iasi   10      
Master2 Intermediate 88              
Master2 Intermediate 88              
Master2 Intermediate 88              
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Master2 Advanced 76              
Master2 Advanced 76              
                   
Master2 Advanced 82              
                   
Master2 Advanced 94 Vivat Ion Wolverine Chisinau          
                   
Master2 Advanced 100              
Master2 Advanced 100              
                   
Master2 Advanced plus100              
Master2 Advanced plus100              
Master2 Advanced plus100